Статуси про життя

Нові статуси українською вконтакті, для однокласників та аськи: про життя, кохання, веселі, прикольні, класні, смішні, гарні та модні

Статуси про життяМолюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,За кожную матір,за кожну дитину,я Бога прошу - збережи Україну!

Рейтинг: 0

Автор: ГалинаКоментувати

Статуси про життяДай Бог Україні - МИРУ!!!, А деяким людям-розуму !!! Ми думаємо по-різному, але вмираємо однаково !!! Я за МИР !!!!!!!!! Я проти війни !!!!!

Рейтинг: 1

Автор: ДіанаКоментувати

Статуси про життяТри дні спостерігав за мурашником. Ні нарад(як у Кабміні), ані засідань(як у Верховній зраді)), ні розборів *польотів* (як у інших держструктурах)! І таки дійсно , всі вони постійно працюють !!!Тому і результат є.Нашій владі треба взяти за приклад.І все тоді буде добре в нашій країні.

Рейтинг: 16

Автор: Юхим СтепановичКоментувати

Статуси про життяШкода, що життя не можна відфотошопити ... обрізати смуток, намалювати щастя, замазати самотність і зробити кохання яскравішим.

Рейтинг: -2

Автор: НеляКоментувати

Статуси про життяЗрілість - це коли при вигляді красивої жінки першим піднімається настрій ...

Рейтинг: 1

Автор: Дядя КоляКоментувати

Статуси про життяЯ ЗА ТЕБЕ МОЛЮСЬ, УКРАЇНСЬКИЙ СОЛДАТЕ. Я ЗА ТЕБЕ БОЮСЬ, ХОЧ НЕ Я ТВОЯ МАТИ. І БЛАГАННЯ Я ШЛЮ ДО ВИСОКОГО НЕБА, ТИ ЗАЛИШСЯ ЖИВИМ БІЛЬШ НІЧОГО НЕ ТРЕБА .

Рейтинг: 9

Автор: Світлана ( Миколаїв)Коментувати

Статуси про життяПрочитала чудові рядки і хочу поділитися: Очисти, БОЖЕ, наші душі від гріхів.І розум наш від скверних гріхів! Дай мужності прощати своїх ворогів. Убережи від лютих воєн і руйнувань !!! Пошли нам, ГОСПОДИ, терпіння і сил.Щоб горе пережити і не зламатися.На цьому важкому життєвому шляху дай мудрість встояти і не оступитися. Благослови, Господи, і захисти наших солдат і весь наш український народ !!!

Рейтинг: 5

Автор: Оля+Коментувати

Статуси про життяЯкщо Ви хочете добитися успіху, уникайте шести пороків: сонливості, ліні, страху, гніву, ледарства і нерішучості.

Рейтинг: 0

Автор: Наш корКоментувати

Статуси про життяУ житті завжди будуть проблеми. Але вибір за нами: або нити, або вирішувати їх.

Рейтинг: -1

Автор: ДімонКоментувати

Статуси про життяЖити потрібно так, щоб твоя присутність була необхідною, а відсутність - помітною.

Рейтинг: 1

Автор: ДімонКоментувати

Статуси про життяЗавжди посміхайся ... Собі продовжиш життя, друзів порадуєш, ворогів побісишь ....

Рейтинг: 1

Автор: Оля+Коментувати

Статуси про життяТільки ці люди скажуть Вам правду: 1. Діти 2. П\'яні 3. Люди в гніві

Рейтинг: 0

Автор: ДаняКоментувати

Статуси про життяНехай краще буде соромно в суботу вранці, ніж нудно в п\'ятницю ввечері

Рейтинг: 0

Автор: КолянКоментувати

Статуси про життяЖиттєва реальність: \"Все, як у цирку, одні клоуни, інші по канату ... балансуючи, треті дресирують, а четверті просто глядачі ...\"

Рейтинг: 0

Автор: МиронКоментувати

Статуси про життяЗнаєте, з роками все більше переконуюся в двох речах: все таємне рано чи пізно, стане явним. і друге, запам\'ятайте: все повертається за методом бумеранга.

Рейтинг: 0

Автор: KristinaКоментувати

Статуси про життяПане президенте!Вимагаємо першочергово мобілізувати до війська підготовлених офіцерів:податкової поліції,ДАІ,УБОЗ,УБЕЗ,УБНОН,СБУ.А вже потім необстріляних дітей та літніх чоловіків(55-60р)

Рейтинг: 5

Автор: українкаКоментувати

Статуси про життяРоби сьогодні те, що інші не хочуть - завтра будеш жити так, як інші не можуть.

Рейтинг: 1

Автор: ДімончикКоментувати

Статуси про життяПозбувайтеся чужих думок ... Це ваше життя ... І вам в ньому жити ... Ви ж не хочете прожити чуже життя, за чужою вказівкою?

Рейтинг: 9

Автор: МаринаКоментувати

Статуси про життяХочу Італійське життя, Американську зарплату, Французьке кохання, Німецьку машину, Гавайське літо, Вірменський коньячок під Грузинський шашличок , а також, Циганські пісні під Українську сомогоночку !!! І ВСЕ ЦЕ РАЗОМ ЗІ СВОЇМИ СПРАВЖНІМИ ДРУЗЯМИ!!)))))

Рейтинг: 9

Автор: КолобокКоментувати


Всього статусів: 4951
Показано з 1 по 20
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>


загрузка...