Статуси про життя

Нові статуси українською вконтакті, для однокласників та аськи: про життя, кохання, веселі, прикольні, класні, смішні, гарні та модні

Статуси про життяСьогодні побачив напис на машині: НЕ ВОДИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ШВИДШЕ, НІЖ ЛІТАЄ ТВІЙ АНГЕЛ ХРАНИТЕЛЬ ........................... Золоті слова !!!

Рейтинг: 0

Автор: ЖорикКоментувати

Статуси про життяМільйони жінок люблять осінь ... Листопад і дзвін дощових струменів ... Ретельно відміряні дози - Кава ... Шоколад ... І поцілунок ... І особливий запах хризантеми, Чуть прохолодний м\'ятний аромат, Що дає надію зміни ... Поцілунки ... Кава ... Шоколад ...

Рейтинг: 1

Автор: НатаКоментувати

Статуси про життяГосподи дай очі нам, які бачать в людях найкраще ... дай нам серце, яке буде прощати найгірше ... дай нам розум, що забуває погане і душу, яка ніколи не втрачає віру ...

Рейтинг: 0

Автор: Таня+Коментувати

Статуси про життяНе дозволяй мамі відчувати себе непотрібною ... відповідай на її дзвінки ... цікався її здоров\'ям ... колись мама дала тобі набагато більше, ніж просту увагу - вона вклала в тебе свою душу

Рейтинг: 2

Автор: ВалентинаКоментувати

Статуси про життяЯ не знаю, хто пише сценарій мого життя, але бачу, що почуття гумору у нього є.

Рейтинг: 1

Автор: КолясикКоментувати

Статуси про життяСьогодні один знайомий запитав у мене: «Як же ти живеш одна в квартирі, нещасна, без чоловіка, без кота ???» ... -Та відмінно живу! Ніхто не паскудить - ні в тапки, НІ В ДУШУ!

Рейтинг: 1

Автор: НікольКоментувати

Статуси про життяМоліться,люди України,за тих,хто на передовій! Моліться за чужого сина,щоб вас колись потішив свій! Ті хлопці нам не є чужими,бо нашу волю бережуть. Вони не знають,чи живими до матерів колись прийдуть...

Рейтинг: 14

Автор: НадіяКоментувати

Статуси про життя Хай мати не побачить смерті сина, Хай дівчина не плаче за коханим, Хай батько зможе виростить дитину, Хай прийде мир на нашу Україну!

Рейтинг: 25

Автор: АнютаКоментувати

Статуси про життяВІЙНА ЗРОБИЛА НАС ІНШИМИ! МИ ЧАСТІШЕ МОЛИМОСЯ, МИ НЕ БУДУЄМО ПЛАНИ НА ДАЛЕКЕ МАЙБУТНЄ, ми радіємо кожному прожитому дню, МИ НАВЧИЛИСЯ ЦІНУВАТИ ЕЛЕМЕНТАРНІ РЕЧІ! Вода в крані чи ТИХИЙ РАНОК,це НАМ СТАЛО ДОРОЖЧЕ нової одежини. Вранці МИ телефонуємо рідним і БЛИЗЬКИМ !!! У НАС Є ОДНА МРІЯ (О Д Н А НА В С І Х) - щоб НАЙШВИДШЕ ЗАКІНЧИЛАСЯ ВІЙНА !!! І БУВ МИР НА НАШІЙ РІДНІЙ І ЄДИНІЙ УКРАЇНІ!!!!!!

Рейтинг: 16

Автор: Проста УкраїнкаКоментувати

Статуси про життяПишаюся нашою Українською Армією. Реально пишаюся. Жебракуючи, роками принижені, забуті державою і суспільством, безправні, втомлені і обмануті.....Ви нас не кинули в таку тяжку годину, не зрадили. Ви показуєте божевільну силу духу, витримку, безумовну готовність захищати неньку Україну.Українскі військові,учасники АТО ви - найкращі.Повертайтеся пошвидше живі та здорові з перемогою.Ми вас всіх любимо та чекаємо

Рейтинг: 17

Автор: РусланаКоментувати

Статуси про життяЗнайти дитину в капусті зовсім не складно, це реально. А от знайти капусту на його виховання та навчання - ось це завданнячко зовсім не з легких !!!

Рейтинг: 1

Автор: РегінаКоментувати

Статуси про життяМолюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,За кожную матір,за кожну дитину,я Бога прошу - збережи Україну!

Рейтинг: 11

Автор: ГалинаКоментувати

Статуси про життяДай Бог Україні - МИРУ!!!, А деяким людям-розуму !!! Ми думаємо по-різному, але вмираємо однаково !!! Я за МИР !!!!!!!!! Я проти війни !!!!!

Рейтинг: 7

Автор: ДіанаКоментувати

Статуси про життяТри дні спостерігав за мурашником. Ні нарад(як у Кабміні), ані засідань(як у Верховній зраді)), ні розборів *польотів* (як у інших держструктурах)! І таки дійсно , всі вони постійно працюють !!!Тому і результат є.Нашій владі треба взяти за приклад.І все тоді буде добре в нашій країні.

Рейтинг: 18

Автор: Юхим СтепановичКоментувати

Статуси про життяШкода, що життя не можна відфотошопити ... обрізати смуток, намалювати щастя, замазати самотність і зробити кохання яскравішим.

Рейтинг: -3

Автор: НеляКоментувати

Статуси про життяЗрілість - це коли при вигляді красивої жінки першим піднімається настрій ...

Рейтинг: 2

Автор: Дядя КоляКоментувати

Статуси про життяЯ ЗА ТЕБЕ МОЛЮСЬ, УКРАЇНСЬКИЙ СОЛДАТЕ. Я ЗА ТЕБЕ БОЮСЬ, ХОЧ НЕ Я ТВОЯ МАТИ. І БЛАГАННЯ Я ШЛЮ ДО ВИСОКОГО НЕБА, ТИ ЗАЛИШСЯ ЖИВИМ БІЛЬШ НІЧОГО НЕ ТРЕБА .

Рейтинг: 20

Автор: Світлана ( Миколаїв)Коментувати

Статуси про життяПрочитала чудові рядки і хочу поділитися: Очисти, БОЖЕ, наші душі від гріхів.І розум наш від скверних гріхів! Дай мужності прощати своїх ворогів. Убережи від лютих воєн і руйнувань !!! Пошли нам, ГОСПОДИ, терпіння і сил.Щоб горе пережити і не зламатися.На цьому важкому життєвому шляху дай мудрість встояти і не оступитися. Благослови, Господи, і захисти наших солдат і весь наш український народ !!!

Рейтинг: 6

Автор: Оля+Коментувати

Статуси про життяЯкщо Ви хочете добитися успіху, уникайте шести пороків: сонливості, ліні, страху, гніву, ледарства і нерішучості.

Рейтинг: 2

Автор: Наш корКоментувати


Всього статусів: 5037
Показано з 1 по 20
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>


загрузка...