Статуси про жінок

Нові статуси українською вконтакті, для однокласників та аськи: про життя, кохання, веселі, прикольні, класні, смішні, гарні та модні

Статуси про жінокПодарувавши жінці сина, Бог дає їй можливість спробувати самій виховати Справжнього Чоловіка, здатного не тільки говорити компліменти, а й здійснювати вчинки!

Рейтинг: 0

Автор: ЛесяКоментувати

Статуси про жінокБійтеся жіночої байдужості. Набагато краще, коли вона на вас кричить, б\'є посуд, влаштовує скандали. Це все можна пережити. Але якщо жінка мовчить і дивиться на вас холодними очима - все, емоційний ліміт вичерпано. А ви самі, ймовірно, вже викреслені з її життя ...

Рейтинг: 0

Автор: ЮрчикКоментувати

Статуси про жінок Ой, люба, як ти добре виглядаєш, прямо цвітеш і пахнеш! Напевно, нарешті зустріла хлопця своєї мрії? -Та ні, кинула!

Рейтинг: 0

Автор: НатаКоментувати

Статуси про жінокДобре виховані дівчата не матюкаються, не напиваються в мотлох, не танцюють на столах ... Загалом, життя у них нудне-пренудне!

Рейтинг: 2

Автор: БарбіКоментувати

Статуси про жінокРозумна жінка направляє чоловіка, дурна - управляє, дура - командує. Мудра жінка зробить так, що чоловік видає її бажання за свої власні і реалізує їх від свого імені з азартом, енергією і задоволенням.

Рейтинг: 1

Автор: Блонд-ІнкаКоментувати

Статуси про жінокВідразу видно, що погода - жіночого роду. Всякі там дядьки-синоптики намагаються її спрогнозувати, а вона що хоче - то і чудить

Рейтинг: 1

Автор: Юрась-карасьКоментувати

Статуси про жінокКитайські мудреці стверджують: на спині сплять святі, на животі - грішниці, на правому боці - цариці, на лівому - мудрі жінки .... Кручуся вже тиждень - не можу визначитися.

Рейтинг: 0

Автор: ЖанеттаКоментувати

Статуси про жінокМісяць тому дружина кинула їсти все борошняне, три тижні тому кинула пити вино, два тижні тому кинула палити ,тиждень тому зранку кинула пити каву ... Схоже я наступний!

Рейтинг: 0

Автор: ДаникКоментувати

Статуси про жінок Ти заміжня? - Да,звичайно! - Ну і як? - Так як і у дитинстві! Допізна не гуляй! З чужими дядьками не спілкуйся!

Рейтинг: -1

Автор: ДашаКоментувати

Статуси про жінокІ знову .... коротко про себе: по парним числам - РОЗУМНИЦЯ ... по непарним - КРАСУНЯ ..... по вихідних - БОГИНЯ ...!

Рейтинг: 1

Автор: Мар\"янаКоментувати

Статуси про жінокМене не здивувало, коли одна моя подруга попросила в іншої викрутку, але коли друга дістала її з сумочки ...

Рейтинг: 0

Автор: ІрусяКоментувати

Статуси про жінокДівчата заміж виходять худенькими, щоб легше було в будинок проникнути, а з роками товстіють, щоб виштовхати важко було

Рейтинг: 2

Автор: КолобокКоментувати

Статуси про жінокЗараз повно оголошень: «Чоловік на годину!\" Ось я і думаю - Я то чим гірша? Так от, пропоную свої послуги «Дружина на годину»: прийду, виперу, приберу, приготую, накричу, зарплату відберу, з дому вижену ... Недорого!)

Рейтинг: 1

Автор: Блонд-ІнкаКоментувати

Статуси про жінокЯ занадто доросла, щоб ображатися на дрібниці. Але, все ж занадто жінка, щоб їх не помічати.

Рейтинг: 1

Автор: МаринаКоментувати

Статуси про жінокКоли жінка живе одна - це не страшно ... Страшно, коли вона живе одна разом з чоловіком

Рейтинг: 0

Автор: ЛесяКоментувати

Статуси про жінокЖіноча логіка: - Хоч би його там не було! - Блі-і-нн його там немає!

Рейтинг: 1

Автор: ГошаКоментувати

Статуси про жінокУ моєї дружини ідеальний слух! Вона навіть чує, як на мою картку гроші приходять !!

Рейтинг: 1

Автор: КолясикКоментувати

Статуси про жінокДружина попалася Мишкові ... три - в - одному ..., як вона заявила ...: Я тобі тепер і гараж, і риболовля, і однокласники ..

Рейтинг: 2

Автор: ЖорикКоментувати

Статуси про жінокДружина чоловікові: - Дорогий, я зроблю тебе зараз дуже щасливим! Чоловік: - Мені буде тебе дуже не вистачати!

Рейтинг: 2

Автор: ЖорикКоментувати


Всього статусів: 5049
Показано з 1 по 20
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>


загрузка...